Навчання за програмами підвищення кваліфікації «Нова українська школа: адаптаційний цикл базової середньої освіти (5-6 класи)»

8 – 22 листопада 2024 року відбулося навчання за програмою підвищення кваліфікації «Нова українська школа: адаптаційний цикл базової середньої освіти (5-6 класи)»,  напрям: розвиток професійних компетентностей вчителів, які забезпечуватимуть реалізацію соціальної та здоров’язбережувальної освітньої галузі Державного стандарту базової середньої освіти для  вчителів предметів «Здоровʼя, безпека та добробут», «Вчимося жити разом», «Етика», «Культура добросусідства».

Керівник навчання – Тетяна ЖЕЛЄЗНОВА, старший викладач кафедри інформаційно-комунікаційних технологій та безпечного освітнього середовища, кандидат педагогічних наук, керівник групи –  Світлана БАРСУКОВА, методист науково-методичної лабораторії виховної роботи, фізичної культури та безпечного освітнього середовища.

Навчання розпочалося згідно з затвердженим в установленому порядку навчально-тематичним планом. З 43 зареєстрованих учасників 27 здобувачів освіти долучилися до навчання.

 Здобувачі освіти мали змогу ознайомитися з питаннями реалізації Концепції «Нова українська школа» в адаптаційному циклі базової середньої освіти, зокрема щодо  оцінювання результатів навчання учнів, створення безпечного й інклюзивного освітнього середовища, використання цифрових технологій та технологій дистанційного навчання. 

Друга частина навчання мала практичне спрямування і передбачала формування професійних компетентностей та опанування сучасних підходів до навчання в новій українській школі соціальної та здоров’язбережувальної освітньої галузі.

Викладачі та методисти КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського» Тетяна ЖЕЛЄЗНОВА, Вікторія ПАВЛЮХ, Андрій ДРОБІН, Тетяна ФУРСИКОВА, Ольга ЛИТВИНЕНКО, Світлана БАРСУКОВА, Валентина ЯЦЕЙКО та інші) поділилися своїм досвідом і знаннями щодо викладання інтегрованих курсів «Здоров'я, безпека та добробут», «Етика» та предметів морального спрямування («Вчимося жити разом», «Культура добросусідства», «Духовність і мораль в житті людини і суспільства»). 

По завершенні навчання було проведено залік та тематичну дискусію «Нова українська школа: крок в майбутнє».

Усім надано доступ до кейсу НУШ та посилання на сайти, спрямовані на допомогу педагогічним працівникам у реалізації Концепції «Нова українська школа».

Особлива подяка усім здобувачам освіти за бажання навчатися, набувати новий досвід, працювати на своєму «фронті» заради майбутнього добробуту нашої держави. 

Дякуємо, що навчаєтеся з нами! Своїм прикладом ви доводите: Україна за будь-яких умов вистоїть і обов'язково переможе. Тримаймося! Усе буде Україна!




Популярні дописи з цього блогу

Навчання та перевірка знань посадових осіб закладів освіти області з питань ОП та БЖД

Здоров'я, безпека та добробут

Методична скарбничка педагога СЗОГ: навчання на засадах розвитку життєвих навичок